Система е-декларування досі не працює

  3 Вересня, 2016 12:58
  Попри обіцянки НАЗК усунути нові проблеми в системі е-декларування протягом 1 вересня, наразі портал не містить жодної декларації.

  Сертифікована ще 31 серпня система відображення е-декларацій досі не працює в штатному режимі – станом на 12 годину дня 3 вересня публічний портал єдиного державного реєстру декларацій не містить жодного документа.

  При цьому підкреслимо: попри те, що згідно з рішенням НАЗК, введені до системи в період з 15 по 22 серпня декларації мали би перебувати у відкритому доступі, наразі вони також відсутні на сайті.

  В той же час наголосимо: за інформацією спостерігачів, "портал сприймає не всі сертифікати електронного ключа, а надто короткої сесії не вистачає на заповнення форми".

  Крім того, як з’ясували на форумі щодо використання е-ключів, "поштовий сервер НАЗК, встановлений Держспецзв’язком, використовує проблемний сертифікат".

  Нагадаємо, 31 серпня голова Держспецзв’язку Леонід Євдоченко заявив, що його відомство виправило всі помилки програмного комплексу і підготувало до запуску в промислову експлуатацію систему е-декларування, однак після запуску виявилося, що вона не працює.

  У НАЗК при цьому пообіцяли усунути нові проблеми протягом 1 вересня.
  Теги : держспецзв'язок НАЗК електронне декларування
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів