Син Пашинського "нагрів" державу на 600 тис. євро, продавши за безцінь детонатори

  12 Квiтня, 2018 16:51
  Пашинський-молодший уже два роки завідує "оборонною" торгівлею.

  Син голови парламентського комітету з питань оборони, народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського причетний до реалізації сумнівного контракту з продажу заводом, що входить до структури "Укроборонпрому", детонаторів за заниженою ціною.

  Про це повідомляє Новое время.

  Так, у квітні 2017 року шосткинський завод "Імпульс" продав кіпрському офшору PH Strategic Business Limited 109 пакетів детонаторів за заниженою ціною – 95 тис. євро.

  Потім їх у кіпрського офшору вже за ринковою ціною – 684 тис. євро – купила сербська компанія Sloboda. Оплата пройшла через латвійський банк ABLV, який у лютому 2018 року Мінфін США звинуватив у відмиванні грошей.

  У чиїх кишенях осіла на Кіпрі різниця майже в 600 тис. євро, точно невідомо. Але до цих поставок причетний син Пашинського – Антон, який уже 2 роки очолює відділ зовнішніх контрактів "Спецтехноекспорту". Саме ця держкомпанія видає ліцензії на експорт озброєнь.

  Пашинський-старший, звісно ж, не підтвердив власної причетності до експорту цих детонаторів. Але й не спростував її.

  Цікаво, що завіряє подібні контракти в "Укроборонпромі" Світлана Хромець, заступниця глави цієї корпорації. Раніше вона працювала в компанії "Богдан" Олега Гладковського – заступника секретаря Ради безпеки і оборони України, давнього ділового партнера президента Петра Порошенка.

  Як відомо, Сергій Пашинський продавав Міноборони старі БМП у 10 разів дорожче.

  Теги : Укроборонпром сергій пашинський Народний Фронт Спецтехноекспорт
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів