Син міністра освіти володіє землею, призначеною для бійців АТО

  14 Вересня, 2016 10:49
  До ЗМІ потрапила інформація про неправомірну передачу в користування земельних ділянок співробітникам СБУ, поліції та дітям високопосадовців.

  Син міністра освіти-ставлениці "Народного фронту" Лілії Гриневич отримав у власність земельну ділянку на території Чабанівської сільради Києво-Святошинського району, призначену для передачі бійцям АТО.

  Про це повідомляє "17 канал", зазначаючи, що в розпорядження каналу опинився список людей, які отримали в Новосілках (входять до Чабанівської сільради) майже 4 гектари площ.

  "Чабанівський селищний голова відмовляє у передачі землі бійцям АТО, заявляючи, що вільної землі в районі немає. Однак серед власників привабливих ділянок під Києвом вже є співробітники СБУ, столичної поліції, наближені до вищих чинів академії наук і навіть син міністра освіти Лілії Гриневич та дочка директора Інституту садівництва Ігоря Гриника", – йдеться в повідомленні.

  При цьому наголошується: під час телефонної розмови журналіста ресурсу з самою Гриневич, міністр відмовилась коментувати ситуацію, заявивши, що "це все неправда".

  В той же час, підкреслюється: під час позачергової сесії сільради її голова показав журналістам та бійцям АТО список власників земельних ділянок, в якому прізвища сина глави Міносвіти вже не було.

  Як відомо"Народний фронт" погрожує Капліну фізичною розправою.

  Теги : Народний Фронт Гриневич земельна ділянка
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів