Симоненка допитають після повернення в Україну, - СБУ

  1 Квiтня, 2015 18:44
  Де зараз знаходиться лідер українських комуністів, у спецслужбі не знають

  Лідера КПУ Петра Симоненка після повернення в Україну затримають і допитають.

  Про це заявила на брифінгу прес-секретар СБУ Олена Гітлянська, передає "Укрінформ".

  Гітляньска відмовилася назвати підстави для таких дій проти Симоненка, зазначивши водночас, що "його діяльність та заяви - антиукраїнські".

  Зараз СБУ не має інформації щодо місця перебування Симоненка. "В мене немає підтвердженої інформації, але я бачила у ЗМІ інформацію, що він перебуває в Росії", - наголосила прес-секретар СБУ.

  На її переконання, треба розслідувати й діяльність інших лідерів КПУ. "Сьогодні є підстави і для того, щоб порушувати кримінальні справи, і для того, щоб розслідувати факти, які можуть говорити про причетність вищого керівництва КПУ до незаконної діяльності", - наголосила Гітлянська.

  Утім, вона не назвала прізвищ людей, щодо яких буде проведено розслідування. "Сьогодні є обгрунтовані підозри, а коли будуть факти і можливість їх оприлюднити, ми це зробимо", - підкреслила прес-секретар СБУ.

  Раніше, 28 березня,нардеп від Радикальної партії Ігор Мосійчук повідомив, що очільника Компартії України Петра Симоненка на з'їзді КПРФ у Москві обрали до президії пленуму цієї партії і нагородили медаллю. Водночас у КПУ це спростовують.

  Сам Симоненко в ефірі канала "112" заявив, що нічого не знає про допит в СБУ. 

  Теги : КПУ СБУ комуністи петро симоненко кпрф
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів