Шварценберг: з Росії можуть зняти санкції без повернення Криму

  14 Вересня, 2015 09:26
  Відомий чеський політик висловив свою занепокоєність у зв’язку з можливим зняттям санкцій з РФ.
  Фото: radio.cz

  Екс-міністр закордонних справ Чехії і голова опозиційної правоцентристської партії TOP 09 Карел Шварценберг заявив, що у міжнародній політиці питання Криму відійшло на другий план і санкції з Російської Федерації можуть зняти без повернення півострову. Про це чеський дипломат повідомив в інтерв’ю "Радіо Свобода".

  Шварценберґ розповів, що наразі санкції з Росії Захід може зняти у разі виконання умов Мінських угод і без повернення Криму.

  "Мене дуже турбує, що говориться про те, що санкції щодо Росії будуть зняті, якщо будуть дотримані Мінські угоди. Тобто ніхто вже про Крим не турбується, – зазначив Шварценберг.

  Також чеський дипломат підкреслив, що заяви з боку України щодо блокування анексованого півострову навряд чи зможуть підняти це питання високого міжнародного рівня.

  "Потрібно серйозно замислитися про те, які б могли бути зроблені кроки, щоб питання Криму залишилося в міжнародній дискусії. Але зараз маю дуже гидке відчуття, що всі вже сказали, що з Кримом вже нічого не поробиш, то не будемо вже це і чіпати", - сказав дипломат.

  Шварценберг зазначив, що Захід займає небезпечну позицію, оскільки постійно наголошує, що умовою для зняття санкцій є лише виконання Мінських угод.

  Теги : Крим Росія санкції Карел Шварценберг
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів