Шустер: Яценюк з Аваковим борються за "Інтер"

  7 Вересня, 2016 13:19
  Глава МВС та екс-прем’єр мають намір з допомогою "Інтера" відбілювати свою репутацію.

  Телеведучий Савік Шустер заявив в ефірі "112 Україна", що глава МВС Аваков та екс-прем’єр Яценюк можуть бути причетними до боротьби за телеканал "Інтер".

  "За телеканал "Інтер" ведуть війну політики та олігархи, які сподіваються з його допомогою впливати на електорат. Бізнес-складова в цій справі відсутня, є тільки політична. Аваков, Яценюк розуміють, що їм треба якось захищатися в ЗМІ. "Фейсбуку" мало, Перший національний – це їхній канал, але він не має впливу, він не захист. І як захищатися? Давайте, хлопці, візьмемо телеканал "Інтер", – йдеться в заяві.

  Разом з тим, наголосимо, за словами нардепа Дмитра Добродомова, після Іловайської трагедії "партія Яценюка, Авакова та Пашинського лише за неповний місяць – із 30 вересня по 24 жовтня 2014 року – заплатила "Інтеру" понад 12 мільйонів гривень за розміщення півтисячі агітаційних роликів".

  Нагадаємо, 4 вересня будівлю "Інтеру" було підпалено. На телеканалі стверджують що до підпалу має безпосередній стосунок міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Теги : Арсен Аваков Інтер Арсеній Яценюк сергій пашинський Дмитро Добродомов
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів