Штаб Порошенка назвав його зустрічі з виборцями "безпрецедентно відкритими", агресію заперечують

  14 Березня, 2019 16:54
  Інформацію про агресивні дії охорони Порошенка в Чернігові його спікер назвав фейковою.

  Виборчий штаб чинного глави держави Петра Порошенка заявляє, що його зустрічі з виборцями є безпрецедентно відкритими.

  Про це повідомив на брифінгу позаштатний радник президента, спікер його виборчого штабу Олег Медведєв, передають Українські Новини.

  У зв'язку з інформацією про те, що в Чернігові Державна охорона порвала плакат журналіста з написом "А що там Свинарчук?" і спробувала виштовхати його з площі, Медведєва запитали, чи можуть громадяни відвідувати заходи Порошенка з плакатами із критикою.

  "У Порошенка як у кандидата в президенти найбільш відкриті і доступні зустрічі. Не було в Україні прецедентів такого відкритого характеру зустрічей кандидатів у президенти. Ви можете особисто поїхати на будь-яку його зустріч у регіонах і переконатися в цьому. Звичайно, його охороняють відповідно до закону, як і мають охороняти. Але доступність і відкритість кандидата в президенти Порошенка набагато вища, ніж відкритість і доступність будь-яких інших кандидатів у президенти", – запевнив він.

  Медведєв також додав, що "вчора обговорювалися кадри, які саме є свідченням безпрецедентної відкритості президента і готовності спілкуватися навіть не просто з опонентами, а з добре організованими провокаторами, які цілеспрямовано зривають його виступи".

  Інформацію про агресивні дії охорони Порошенка в Чернігові Медведєв назвав фейковою.

  "Я цю інформацію перевіряв. Вона не підтвердилася. Не підтверджується факт того, що це був працівник Державної служби охорони. Можливо, це один із фейків, подібних до фальшивої фотографії з Житомира, обрізаної та відфотошопленої, де Порошенко, який насправді поспішав на зустріч з людьми, була піднесена так, нібито він тікав від них", – сказав спікер.

  Нагадаємо, в Житомирі Порошенко після криків націоналістів "Ганьба!" зустрівся з місцевими поліцейськими та висловив невдоволення тим, що вони не розігнали активістів.

  Теги : Петро Порошенко виборчий штаб Олег Медведєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів