Шокін доручив справу Бочковського іншому прокурору

  27 Березня, 2015 16:21
  Генеральний прокурор вважає, що доказів проти арештованого екс-голови ДСНС достатньо

  Генеральний прокурор Віктор Шокін доручить вести справу екс-глави Держслужби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського іншому процесуальному керівнику.

  Про це написав в Facebook радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

  "Вийшов від Генерального прокурора. Його позиція чітка - корупціонерів ніхто покривати не буде. Процесуальний прокурор доповів Генеральному, що, на його думку, у справі проти глави ДСНС надано недостатньо доказів. Генеральний прокурор своїм рішенням сьогодні доручить вести справу Бочковського іншому процесуальному керівникові", - підкреслив він.

  Нагадаємо, раніше сьогодні слідчий суддя Ірина Литвинова задовольнила клопотання прокурора Андрія Шевченка, згідно з яким затриманий екс-глава Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський буде звільнений з-під варти в суботу, 28 березня, близько 12:00.

  Як повідомлялось, Бочковського та його заступника Василя Стоєцького затримали на засіданні Кабміну 25 березня. Пізніше глава МВС Арсен Аваков повідомив, що в кабінеті Бочковського під час обшуку були виявлені документи на офшорну фірму.

  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів