Шокіну вже шукають заміну – ЗМІ

  17 Листопада, 2015 16:39
  Джерела повідомляють, що президент вже прийняв політичне рішення про звільнення Шокіна.
  Фото: відкриті джерела

  Президент Петро Порошенко все-таки вирішив звільнити Віктора Шокіна з посади генерального прокурора. Зараз уже йде підбір претендентів на цю вакантну посаду.

  Про це йдеться у статті 112.ua "Київ відзвітував перед американцями: Навіщо приїжджав в Україну Джейкоб Лью".

  Як зазначається, рішення про звільнення Шокіна прийняте під тиском США, які не хочуть виділяти Україні позики, доки на посаді буде нинішній генпрокурор.

  "Все просто. Поки Шокін буде генеральним прокурором, грошей не буде", - говорять співрозмовники агентства.

  Також відзначається, що політичне рішення про звільнення Шокіна вже прийнято і триває підбір претендентів на цю посаду. Не виключено також, що на цей пост буде призначений іноземець.

  Як відомо, у п'ятницю в Україну приїжджав міністр фінансів США Джейкоб Лью. На зустрічі з президентом він заявив, що Захід наростить обсяг допомоги Україні до 4 млрд дол. Це 1,7 млрд від МВФ, 1 млрд дол. кредитних гарантій від уряду США та макрофінансова допомога від ЄС та інших партнерів.

  Проте джерела запевняють, що Лью назвав однією з умов отримання цієї допомоги відставку Шокіна. Справа в тому, що США наполягають на усуненні олігархів від бюджетних потоків. А ГПУ тут веде досить мляву роботу.

  Додамо, що відставки Шокіна вимагають більше 100 народних депутатів, які звинувачують його у небажанні боротися з корупцією в вищих ешелонах влади.

  Теги : звільнення Петро Порошенко Віктор Шокін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів