Шокін продовжить боротися з Порошенком за пост генпрокурора

  21 Квiтня, 2017 14:40
  Колишній генпрокурор заявляє, що подав у відставку під тиском президента.

  Екс-генпрокурор Віктор Шокін планує оскаржити рішення Вищого адміністративного суду, який відмовив в розгляді позову про поновлення на посаді у зв’язку із закінченням терміну для його подання.

  За словами адвоката Владислава Червінського, його клієнт звернувся до суду 13 березня, в межах місячного терміну для подання позову. Звернення було своєчасним і обґрунтованим.

  Відповідно до законодавства, для звернення до суду у справах, що стосуються звільнення з публічної служби, встановлюється місячний термін, який відраховують з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

  Він зазначив, що 13 лютого вони отримали відповідь апарату Верховної Ради, що "голоси нардепів Дубініна, Кузьменка, Москаленка та Святаша, яких не було на пленарному засіданні, зарахували під час голосування за відставку Шокіна з посади генпрокурора".

  27 лютого вони отримали інформацію від Спецпрокуратури про те, що за заявою нардепа Олександра Онищенка про факти підкупу політиків під час голосування за відставку Шокіна НАБУ проводить розслідування.

  Нагадаємо, нардепи 29 березня 2016 року дозволили президентові звільнити Шокіна з посади головного прокурора країни. 3 квітня президент підписав відповідний указ.

  У березні цього року екс-генпрокурор Віктор Шокін вирішив поновитися на посаді у судовому порядку. Він стверджує, що подав у відставку під тиском Порошенка, на якого, у свою чергу, тиснув віце-президент США Джозеф Байден.

  Напередодні, 20 квітня, суд залишив позов Шокіна без розгляду.

  Теги : ГПУ шокін Порошенко суд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів