Шокін не збирається міняти свою "четвірку" в комісії з Антикорупційної прокуратури

  29 Жовтня, 2015 12:36
  Генпрокурор уперто відмовляється виконувати рекомендації українського МЗС та Євросоюзу.
  Фото з відкритих джерел

  Генпрокуратура не планує змінювати своїх чотирьох представників у конкурсній комісії з обрання антикорупційного прокурора.

  Про це заявив прокурор ГПУ Владислав Куценко, передають "Українські новини".

  За його словами, "генпрокурор не бачить на сьогодні підстав для зміни чотирьох представників від Генеральної прокуратури", і це питання не розглядається.

  Нагадаємо, раніше МЗС направило до Генпрокуратури листа з проханням змінити своїх чотирьох представників у комісії на людей, які не є політиками і держслужбовцями.

  Представництво ЄС також вимагає змінити "четвірку" Шокіна через ризик політизації процесу обрання членів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

  Окрім того, що ГПУ відмовляється це виконувати, у ЗМІ також з'явилась інформація про намір Віктора Шокіна провести перевірки в МЗС у зв'язку з "правопорушеннями, спрямованими на підрив авторитету органу державної влади". Хоча в ГПУ це заперечують.

  Напередодні ж міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що МЗС не конфліктує з ГПУ щодо "безвізового" плану. (Зазначимо, що одна з вимог для візової лібералізації – це запуск роботи антикорупційної прокуратури).

  Теги : ГПУ Антикорупційна прокуратура Віктор Шокін
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів