Шокін не пустив Каська до США попри офіційне запрошення американців

  11 Сiчня, 2016 15:53
  Посольство США в Україні направило Генпрокурору листа, в якому висловило розчарування рішенням не пустити Каська до Вашингтона.

  Генеральний прокурор України Віктор Шокін не дозволив своєму заступникові Віталію Каську відвідати США в складі офіційної делегації.

  Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила народний депутат від БПП Світлана Заліщук, зазначивши, що це вже п`ята відмова Каську, який відповідає в ГПУ за посадою за міжнародне співробітництво, в участі у відрядженнях, куди його запрошують європейські та американські колеги.

  "Раніше було відхилене запрошення Ради Європи та OECD – профільної антикорупційної організації", – зазначила Заліщук.

  Крім того,  депутат опублікувала лист від посольства США в Україні на ім'я Шокіна, у якому висловлюється розчарування рішенням не пустити Каська.

  "Ви неодноразово просили про допомогу США. Водночас коли ми пропонуємо таку унікальну можливість для ваших експертів, ви відмовляєте пану Каську взяти участь. Ці зустрічі також дадуть можливість учасникам обговорити з їхніми американськими візаві політику та практичні кроки щодо антикорупційних реформ. Не дозволяючи пану Каську долучитися до делегації, ви можете перешкоджати просуванню зусиль щодо втілення реформ", – йдеться в листі.

  Нагадаємо, конфлікт між Шокіним і його заступниками Давідом Сакварелідзе та Віталієм Каськом загострився після затримання так званих "діамантових прокурорів" у кінці червня 2015 року.
  Теги : США ГПУ шокін БПП світлана заліщук Віталій Касько
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів