Шокін блокує подання ГПУ на Бойка - Лещенко

  12 Листопада, 2015 16:48
  У Генпрокуратури є подання на лідера "Опоблоку", але Шокін заблокував його на своєму рівні.
  Юрій Бойко
  Юрій Бойко

  Народний депутат від "БПП" Сергій Лещенко стверджує, що в ГПУ є подання на притягнення до кримінальної відповідальності лідера "Опозиційного блоку" Юрія Бойка, але його блокує генпрокурор Віктор Шокін.

  Про це Лещенко розповів під час брифінгу.

  За його інформацією, в липні цього року слідчі Генпрокуратури підготували подання до ВР про притягнення Юрія Бойка до кримінальної відповідальності. Йому інкримінують афери зі скрапленим газом.

  Лещенко сказав, що слідчі склали проект подання і внесли Шокіну на підпис для того, щоб він передав його у Верховну Раду. Але той документ заблокував на своєму рівні, і подання на Бойка до ВР не потрапило.

  Нардеп підозрює, за цей час, що подання лежить у генпрокурора, відбуваються торги між представниками "Опозиційного блоку" та нинішньої влади.

  У цьому проекті подання, за словами Лещенка, Бойку інкримінують дві статті: "участь у злочинній організації Сергія Курченка, а другий злочин - це заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах".

  Як пояснив депутат, йдеться про те, що Бойко, перебуваючи на посаді міністра енергетики в уряді Миколи Азарова, а потім на посаді віце-прем`єра, "покривав Курченка в частині завищення обсягів скрапленого газу для потреб населення". Лещенко зауважив, що цей газ закуповується за спеціальним заниженим тарифом.

  Теги : сергій лещенко Юрій Бойко Віктор Шокін
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів