Шість партій назвали злочином розгін наметового містечка під парламентом – Гриценко

  3 Березня, 2018 21:20
  Партії вважають, що планом влади є показати, "що будь-який мирний протест буде дискредитований, а його учасники – покарані".

  Шість українських політичних партій вважають злочином дії влади щодо штурму наметового містечка під Верховною Радою.

  Спільну заяву партій оприлюднив на своїй сторінці в Facebook екс-міністр оборони, голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко.

  До заяви приєдналися "Рух нових сил", "Європейська партія України", "Народний контроль", громадянський рух "Хвиля" та політична сила "Альтернатива".

  "Вранці 3 березня близько тисячі спецпризначенців скоїли напад на табір протестувальників на площі Конституції. Ветеранів, що в 2014-2015 роках проливали кров на Сході країни, жорстоко побили та поставили на коліна. Десятки людей було затримано. Ми вважаємо такі дії влади злочином", – йдеться у заяві.

  Підписанти вказують, що очільники силової вертикалі намагаються виправдати відповідну “акцію” тим, що протестувальники нібито готували захоплення парламенту.

  "Ми сприймаємо ці заяви як свідому брехню. Протест, що тривав з 17 жовтня 2017 року, залишався мирним, всі провокації та насильство здійснювали виключно представники влади", – наголошується у заяві.

  Партії вважають, що планом влади є показати, "що будь-який мирний протест буде дискредитований, а його учасники – покарані".

  Вони також запевнили, що докладуть всіх зусиль, щоб цей план не був втілений в життя.

  "Не вдалось Януковичу, не вдасться і Порошенкові… Після зміни влади всі ті, хто приймав рішення про придушення мирного протесту та втілював його в життя, понесуть відповідальність згідно з законом", – резюмували автори.

  Раніше повідомлялося, що прокуратура Києва зареєструвала кримінальне провадження про можливе перевищення службових повноважень поліцейськими під час ранкових подій біля Верховної Ради.

  Теги : заява засудження партії Анатолій Гриценко влада штурм наметове містечко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів