Шевченко: олігархи хочуть мене звільнити через те, що я їм заважаю

  30 Червня, 2015 12:53
  Міністр екології впевнений, що його хочуть "прибрати" за його принципову боротьбу з корупцією.
  Фото з відкритих джерел

  Міністр екології Ігор Шевченко відкидає звинувачення лідера Радикальної партії Олега Ляшка щодо зв'язків із газовим олігархом Олександром Онищенком.

  Про це журналістам у парламенті розповів Шевченко, передає кореспондент UA1.

  "Мене хочуть звільнити за мою принципову позицію. Міністерство екології та природних ресурсів за всі часи були одним із найкорумпованіших місць в уряді. Я почав вичищати цю систему, зламав всі корупційні схеми. Повернув 22 родовища нафти і газу, які були вкрадені "сім'єю" Януковича. А зараз їх хочуть повернути назад у приватну власність. Певні олігархічні групи, яким не подобається, що я зламав корупційні схеми, на яких вони сиділи всі ці роки, хочуть мене звільнити через те, що я їм заважаю", - розповів міністр.

  На прохання журналістів він не уточнив, про які олігархічні групи говорить. "Ви всі прекрасно знаєте, які олігархічні групи стоять близько керівництва уряду. Ляшко виконує політичне замовлення "Народного фронту". Він не самостійна політична фігура. Робить те, за що йому платять або обіцяють якісь посади. Він мені сказав ще у січні цього року, що йому пообіцяли посаду міністра".

  Нагадаємо, що в Раду внесено Кабміном подання про звільнення Шевченка. Сьогодні зранку він був на фракціях Радикальної партії та "Самопомочі". На засідання фракції БПП Шевченка поки не запрошували.

  Зазначимо, що скандал довкола Шевченка почався після того, як він їздив в Ніццу начебто літаком Онищенка.

  Теги : відставка Ігор Шевченко олександр онищенко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів