Шевченко: Ніякої кримінальної справи проти мене немає

  8 Серпня, 2015 12:02
  Колишній міністр екології та природних ресурсів Ігор Шевченко спростовує інформацію, поширену Олегом Ляшко, про підозру його Міністерством внутрішніх справ у незаконному збагаченні.
  Ігор шевченко
  Ігор шевченко

  "Ляшко, як завжди, нахабно бреше! Ніякого кримінального провадження проти мене немає. А ось справа проти Ляшка за наклеп точно відкрито в Печерському суді міста Києва", - написав він на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

  За інформацією екс-міністра, документ, який Ляшко опублікував на своїй сторінці в Facebook, свідчить про те, що до реєстру внесено відомості про справу за фактом неправдивих висловлювань Ляшко стосовно Шевченко.

  "Ніякої справи проти мене немає. Мене також запрошували до МВС у цій справі як свідка, і я надав всі пояснення і документи, що доводять мою невинність. Це справа не має жодних перспектив і є нічим іншим, як продовженням політичного переслідування, що здійснюється проти мене за наказом Яценюка, рейтинг якого обвалився нижче "плінтуса" в результаті моїх виступів і інтерв'ю про його маніпуляції і покриття сумнівних справ його соратників з "Народного фронту". Яценюк не може мені цього пробачити і тому продовжує політичний тиск і переслідування", - підкреслює Шевченко.

  Також він опублікував фотокопії документа про відкриття справи проти Ляшка в Печерському районному суді Києва за його позовом і про внесення відомостей за фактом висловлювань лідера РП на адресу Шевченка за заявою екс-міністра до Генеральної прокуратури.

  Нагадаємо, вчора, 7 серпня Ляшко заявив про підозру МВС Шевченко у незаконному збагаченні.

  Теги : Ляшко Ігор Шевченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів