Шеремета вбили, щоб натиснути на Порошенка – генерал Скіпальський

  19 Серпня, 2016 12:12
  Колишній заступник глави СБУ впевнений, що до вбивства причетні люди з найближчого оточення президента.

  Один із засновників Головного управління розвідки Міноборони України, екс-заступник глави СБУ, генерал Олександр Скіпальський вважає, що журналіста Павла Шеремета вбили з метою чинити тиск на президента Порошенко.

  Про це Скіпальський заявив в інтерв'ю "Фактам".

  Генерал відкидає версію про причетність Росії до вбивства Шеремета. За його словами, на тлі спроб РФ знищити Україну як суверенну державу у вигляді анексії Криму та військових дій на Донбасі, "вбивство журналіста на те, що відбувається, жодним чином вплинути не може".

  Скіпальський погодився, що певні аналогії з вбивством Георгія Гонгадзе є, однак підкреслив, що про "руку Москви" у цьому випадку не йдеться. На думку генерала, слід звернути увагу на найближче оточення Порошенко.

  "Сценарій і почерк у цих злочинів дійсно схожі. Крім того, не може не насторожувати ще один факт. Після вбивства Павла Шеремета багато політиків, у тому числі і члени "Народного фронту", несподівано почали розкручувати в ЗМІ російський слід. Це особливо дивує, оскільки всього два роки тому ці ж люди звинувачували загиблого у зв'язках із ФСБ та у проросійській діяльності!" – зазначив Скіпальський.

  На його думку, вбивство було скоєно з метою натиснути на президента і позбавити його можливості приймати рішення самостійно.

  "Замовники вбивства Павла Шеремета, як мені здається, прагнуть позбавити Петра Порошенка його законного права приймати самостійні рішення. І, ймовірно, зацікавлені, аби він залишив президентський пост. Думаю, що глава держави знає, що ця операція спрямована проти нього і про кого йде мова. Я не виключаю, що до неї можуть бути причетні люди з досить близького оточення президента", – підкреслив генерал Скіпальський.

  Також він зауважив загалом напружену ситуацію в країні, обумовлену неефективністю реформ і боротьби з корупцією, а також падінням рівня життя громадян. Скіпальський впевнений, що наразі в Україні є дуже високою ймовірність кривавого соціального бунту, якого можна уникнути, організувавши вибори і мирним шляхом усунувши корупціонерів від влади.

  Теги : вбивство СБУ Порошенко фсб РФ Гонгадзе Скіпальський інтерв'ю Народний Фронт генерал Павло Шеремет
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів