Щоб стати замом Авакова конкурс не потрібен – МВС

  22 Листопада, 2016 12:40
  Відомство спробувало виправдати призначення Анастасії Дєєвої.

  У Міністерстві внутрішніх справ підтвердили, що при призначенні Анастасії Дєєвої на посаду заступника міністра з питань європейської інтеграції конкурсного відбору не було.

  Про це йдеться в офіційній відповіді міністерства на журналістський запит, пишуть "Українські новини".

  Там стверджують, що конкурс взагалі не потрібен, оскільки посада заступника міністра є політичною і не підпадає під дію Трудового кодексу та закону про держслужбу.

  За даними "Українських новин", Дєєва стала другим за значенням заступником глави МВС. У період відсутності або хвороби першого зама міністра його обов'язки лягають на плечі заступника з питань євроінтеграції.

  На своїй посаді Дєєва має право підписувати накази, давати вказівки співробітникам і службовцям апарату силового відомства, а також заслуховувати звіти керівників підрозділів. Крім того, вона повинна координувати дії з МЗС і Мінекономрозвитку країни. У безпосередньому підпорядкуванні заступника з питань євроінтеграції знаходиться Управління міжнародних зв'язків міністерства.

  Раніше повідомлялося, що 24-річна Дєєва має сім років трудового стажу, шість з яких - навчання в вузі.

  Окрім того, вона не має стажу держслужби та ніколи до призначення заступником міністра офіційно не працювала в МВС.

  Сам Аваков заступився за юну Дєєву, наголосивши, що молоді люди набагато краще справляються зі своїми обов'язками, ніж п'ятдесятилітні. Також міністр МВС намагався виправдати скандальні вульгарні фото молодої чиновниці, викладені в інтернет. Мовляв, "кожен має право розпоряджатися своїм приватним життям на власний розсуд".

  Про призначення Дєєвої в МВС повідомили 10 листопада.

  Теги : МВС Арсен Аваков Анастасія Дєєва
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів