Ще один президент "прокинув" Путіна з 9 травня

  8 Травня, 2015 19:49
  Президент Чорногорії переглянув своє попереднє рішення.

  Президент Чорногорії Філіп Вуянович прийняв рішення не їхати до Москви і не брати участь у заходах, присвячених 70-річчю Перемоги у Другій Світовій війні.

  Про це заявив посол Росії в Чорногорії Андрій Нестеренко.

  "Я не можу сказати, що ми повинні бути ображені на президента Чорногорії, але шкода, що його попереднє рішення, про яке він направив повідомлення нашому президентові, було переглянуто", - зазначив він.

  Водночас, на думку Нестеренка, ігнорувати святкування 70-річчя Перемоги - "не зовсім коректно". "Ми ставимося до параду, як до заходу, який дуже важливий з точки зору пам'яті про тих, хто склав свої голови заради блакитного неба зараз над нашими головами. Мені здається, що ігнорувати це - не зовсім коректно", - додав він.

  Зазначимо, запрошення на парад до Москви з 68-ми лідерів іноземних держав прийняли лише 25. До Путіна на парад 9 травня не приїдуть лідери головних світових держав, й навіть очільники Північної Кореї та Білорусі. Натомість, прибути до Москви погодилися глава КНР Сі Цзіньпін, а також президенти Індії, ПАР, Монголії, В'єтнаму та Куби. Приїдуть також президент Сербії та прем'єр Словаччини.

  Теги : 9 травня парад Москва чорногорія
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів