Шабунін: Я не бачу, чим ГПУ Януковича відрізняється від ГПУ Порошенка

  30 Березня, 2016 15:52
  Віталій Шабунін розповів, за що Генпрокуратура чинить тиск на Центр протидії корупції.
  Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін
  Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін

  На думку голови правління Центру протидії корупції Віталія Шабуніна, провадження ГПУ проти його громадської організації – це банальна помста за постійну критику очільників Генпрокуратури.

  Про це він сам розповів під час брифінгу, передає кореспондент UA1.

  Він наголосив, що звинувачення ГПУ в тому, що Центр протидії корупції "вкрав гроші американських платників податків, які мали піти на реформу Генеральної прокуратури" – абсурдні і не мають жодних юридичних підстав.  Віталій Шабунін впевнений, що ключова ціль Генеральної прокуратури – це політичний тиск на Центр протидії корупції. Адже організація послідовно критикувала генпрокурора Шокіна і двох його заступників – Юрія Севрука та Юрія Столярчука за те, що ця команда "злила ключові провадження по Януковичу і його посіпаках". Наразі ж особисто Столярчук курує справою проти Центру протидії корупції.

  Тому Шабунін не бачить принципової різниці між "генпрокуратурою Януковича" та "Генпрокуратурою Порошенка".

  "У цій ситуації я не бачу, чим Генпрокуратура Януковича на чолі з Пшонкою відрізняється від Генпрокуратури Порошенка на чолі з Шокіним-Столярчуком-Севруком. Це такий самий інструмент політичного тиску на неугодних і президенту, і Генеральній прокуратурі" – заявив Віталій Шабунін.

  Нагадаємо, після того, як вчора Верховна Рада відправила генпрокурора Віктора Шокіна у відставку, у ГПУ повідомили, що його обов’язки виконуватиме перший заступник Юрій Севрук.

  Теги : ГПУ Порошенко Шабунін Віктор Шокін центр протидії корупції
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів