Сформований базовий проект змін до Конституції - Гройсман

  17 Червня, 2015 19:30
  Члени робочої групи Конституційної комісії на сьогоднішньому засіданні схвалили на 99% запропонований законопроект.
  Фото з відкритих джерел

  Базовий проект змін до Конституції сформований – про це заявив на брифінгу голова Верховної Ради Володимир Гройсман після засідання робочої групи Конституційної комісії.

  За його словами, місяць численних консультацій з експертами та міжнародними партнерами дав свій результат – наразі сформований базовий проект змін до Конституції, який може бути пріоритетним.

  Спікер сказав, що буде представляти цей проект на засіданні Венеціанської комісії 19 червня, щоб отримати інформацію від партнерів. Після цього вже можна буде давати рекомендацію президенту для внесення його до парламенту.

  Також Гройсман розповів про сам законопроект: наприклад, що за органами місцевого самоврядування будуть закріплені чіткі фінансові інструменти та повноваження; також пропонується ліквідувати місцеві державні адміністрації, замість них же будуть утворені нові органи з функціями контролю та координації.

  Голова ВР додав, що члени робочої групи на сьогоднішньому засіданні схвалили на 99% запропонований законопроект.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко підписав указ про персональний склад Конституційної комісії, яку очолив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман.

  Теги : Гройсман Конституція законопроект зміни
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів