Севрук виступив проти виборів генпрокурора шляхом відкритого конкурсу

  18 Квiтня, 2016 15:36
  Севрук заявив, що відкриті конкурси призвели до того, що на посади керівників НАБУ та САП були призначені "середні", а не найкращі фахівці.

  В. о. генпрокурора Юрій Севрук в інтерв'ю "Українським новинам" заявив, що виступає проти виборів глави ГПУ шляхом відкритого конкурсу, оскільки, за його словами, практика відкритих конкурсів призвела до того, що "на посади керівників НАБУ та Спеціальної антикорупційної прокуратури були призначені середні, а не найкращі фахівці".

  "Я дивився конкурс на директора НАБУ, брав участь в конкурсі на САП і можу сказати, що, на жаль, на завершальному етапі не завжди приймається краще рішення. Настільки сильний тиск суспільства, що іноді вибирають кандидатуру з найменшою кількістю недоліків. Тобто не кращу, а середню. Правильно це чи ні? На мій погляд, ні. Все-таки потрібно вибирати кращого. На жаль, тиск громадськості впливає на рішення комісії, і будь-які її рішення приймаються під тиском", - заявив Севрук.

  Нагадаємо, нардеп від БПП Олександр Грановський просуває на посаду генпрокурора нинішнього заступника глави відомства Юрія Севрука.

  Теги : ГПУ Артем Ситник НАБУ Антикорупційна прокуратура Юрій Севрук
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів