Севрук не буде спростовувати інформацію NYT, що він корупціонер

  7 Квiтня, 2016 14:59
  В.о. генпрокурора вважає, що проти нього зараз ведеться інформаційна війна.

  Виконувач обов’язків генпрокурора України Юрій Севрук не вважає за потрібне спростовувати "окрему думку" автора статті про корупцію в Україні та в ГПУ зокрема, яку опублікувало авторитетне видання The New York Times. Хоча водночас, він вважає цю інформацію неправдивою.

  Про це Севрук сказав, відповідаючи на питання кореспондента UA1 про те, якою є його реакція на резонансну статтю NYT, де його було названо "представником того ж корупційного клану, що й Віктор Шокін".  Юрій Севрук заявив, що "не відноситься до жодного корупційного клану", і з Віктором Шокіним ніколи 20 років не працював. Статтю The New York Times він назвав "окремою думкою дописувача", тому не бачить сенсу її спростовувати.

  Також в.о. генпрокурора вважає, що зараз просто намагаються дискредитувати прокуратуру "зацікавлені" особи, розповсюджуючи неправдиву інформацію, і про нього зокрема.

  Водночас Севрук заявив, що не проти офіційно очолити Генпрокуратуру, бо вважає себе професійним прокурором. Але, за його словами, з президентом Порошенком розмов на цю тему не було.

  Нагадаємо, 29 березня виконувачем обов’язків генерального прокурора України після звільнення Віктора Шокіна став його перший заступник Юрій Севрук. Проти нього на посаді генпрокурора виступали громадські активісти та деякі народні депутати, адже, на їхню думку, це фактично нічого не змінить після звільнення Шокіна.

  Теги : корупція ГПУ Віктор Шокін Юрій Севрук генпрокурор The New York Times
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів