Серед власників панамських офшорів опинилися Бойко, Труханов та Колесніков

  10 Травня, 2016 08:45
  Також офшор виявили у бізнес-партнера президента.

  Міжнародний консорціум журналістів відкрив доступ до бази даних на 320 тис. офшорних компаній, які були зведені в панамський архів за останні 40 років, повідомляє "Еспресо".

  Виявилось, що власниками панамських офшорів є 165 українців, серед яких нардеп Юрій Бойко, олігарх Дмитро Фірташ, брат Рената Ахметова – Ігор, власник кондитерської фабрики "Конті" та ХК "Донбас" Борис Колесніков, бізнесмен Гарік Корогодський, екс-прем'єр Павло Лазаренко. Також у списку було 195 українських компаній.

  Зазначається, що Колесніков у 2014 році вивів в офшор кондитерську компанію "Конті". А колишній міністр доходів і зборів Олександр Клименко є власником компанії, яка зареєстрована на Британських Віргінських островах у 1995 році на Олексія Азарова - син екс-прем'єра Миколи Азарова.

  Також на Панамі зареєстрований офшор бізнес-партнера президента Петра Порошенка, власника корпорації "Богдан" Олега Свинарчука.

  Теги : Рінат Ахметов Фірташ Олексій Азаров Микола Азаров Юрій Бойко олександр клименко геннадій труханов борис колесников офшори панамські документи офшорний скандал Гарік Корогодський Олег Свинарчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів