Серед найперспективніших молодих політиків Найєм, Лещенко та Соболєв

  27 Жовтня, 2016 16:37
  Опубліковано рейтинг найбільш цікавих молодих політиків.

  За оцінкою експертів у першу трійку списку найбільш перспективних молодих політиків увійшли нардепи від фракції "Блоку Петра Порошенка" Мустафа Найєм і Сергій Лещенко, та представник "Самопомочі" Єгор Соболєв. Про це йдеться у рейтингу, приведеному в статті журналу "Новое время" "Привіт з майбутнього".

  Експерти, до яких увійшли понад 20 осіб із медіа-менеджерів, політологів, політтехнологів і журналістів, назвали по 5 найбільш перспективних молодих політиків. За кожен голос політик-початківець отримував по балу.

  Перше місце посів Найєм – 17 голосів, другим став Лещенко – 10 балів, третій Соболєв – 9 пунктів.

  Четвертими із 5 голосами стали нардеп від БПП Світлана Заліщук і заступник глави Мінекономрозвитку Максим Нефьодов. П'яте місце посів позафракційний нардеп Андрій Білецький, нардеп Ганна Гопко, співголова партії "Демальянс" Василь Гацько – у всіх по 4 бали. Нардепи Борислав Береза і глава НАБУ Артем Ситник отримали по 3 пункти та зайняли 6 місце.

  Теги : Мустафа Найєм сергій лещенко білецький Артем Ситник борислав береза рейтинг єгор соболєв світлана заліщук Гопко василь гацько Максим Нефьодов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів