Семенченко оскаржив позбавлення військового звання

  29 Сiчня, 2016 23:01
  Народний депутат буде боротися за капітанські погони.

  Народний депутат від фракції "Самопоміч" Семен Семенченко вважає позбавлення себе військового звання, проведеним в незаконний спосіб, і тому рішення оскаржив у Адміністративному суді. Про це він повідомив в ефірі "112 Україна".

  Свої дії Семенченко аргументує тим, що замість рішення суду, у текст наказу, якому минув рік, були внесені зміни.

  За словами парламентаря, Національна гвардія України (НГУ) нічого йому не повідомляла, а наказ колишній керівник НГУ видав за 2 дні до свого звільнення разом з окремими особами з прокуратури, які, на думку нардепа, працюють під керівництвом генпрокурора Шокіна.

  Семенченко зазначив, що для позбавлення звання військового, потрібен або обвинувальний вирок суду за тяжкий злочин, або дисциплінарне стягнення, але їх у нього немає. Тому прокурори зробили так, щоб колишній в. о. глави НГУ вніс заднім числом в наказ, який було видано рік тому, замість одних слів інші.

  "Цей фейковий і аферестический наказ вже оскаржено в Адміністративному суді. Я воював не за те, щоб мені присвоювали звання і вішали ордена. Я воював, бо не було кому захистити Донбас, не було армії. Мені, чесно неприємно. Але ми билися за те, щоб була правова держава", - заявив нардеп.

  Нагадаємо, що раніше нардепа Семена Семенченка позбавили офіцерського звання капітана резерву.

  Теги : Нацгвардія Семенченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів