СБУ вилучила російське устаткування, за допомогою якого "слухали" Євромайдан

  20 Липня, 2015 08:30
  Устаткування використовувалося російськими спецслужбами для прослуховування активістів Євромайдану.
  Фото: відкриті джерела

  У Києві СБУ провела спецоперацію, в ході якої затримала групу осіб на чолі зі співробітником центрального управління СБУ та вилучила у них апаратуру для прослуховування.

  Про це повідомила прес-служба СБУ.

  У відомстві заявили, що за хід і підсумки спецоперації глава СБУ Василь Грицак особисто сьогодні звітував перед главою держави.

  Затримання підполковника СБУ і його групи пройшло 18 липня. В ході операції було виявлено та вилучено обладнання для незаконного прослуховування.

  За допомогою сучасного комплексу для зняття даних з каналів мобільного зв'язку затримані прослуховували розмови представників опозиції та активістів під час Євромайдану.

  У Службі безпеки відзначили, що у них такої техніки для прослуховування немає, і весь цей комплекс був виготовлений в Російській Федерації, за участю спецслужб, а потім контрабандою вивезений в Україну.

  На поточний момент в СБУ перевіряють причетність колишнього глави відомства Якименка до появи цього комплексу в Україні.

  Проти співробітників СБУ порушено кримінальну справу за ст. 359 Кримінального кодексу - незаконна купівля, збут або використання спеціальних засобів для отримання інформації.

  Теги : Росія СБУ Євромайдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів