СБУ реформують за принципами ОУН-УПА, - Наливайченко

  1 Квiтня, 2015 16:34
  Замість департаментів будуть створені референтури та округи, наділені більшими можливостями та гнучкістю у методах роботи.

  Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко вважає за необхідне реформувати СБУ за зразком служби безпеки ОУН-УПА.

  Про це він заявив газеті "День", говорячи про роботу Служби в умовах гібридної війни та окупації.

  "Для СБУ не треба придумувати нічого зайвого - важливо опертися на традиції і підходи до роботи Служби безпеки ОУН-УПА в 1930-1950-х роках. Вона працювала проти агресора в умовах тимчасової окупації території, мала патріотичне виховання, бойову контррозвідку та спиралася на мирне українське населення, користуючись його безпрецедентною підтримкою", - сказав Наливайченко.

  Необхідно рухатися шляхом відмови від властивих КДБ структур управління. Наливайченко пропонує замість управлінь і департаментів перейти на референтури і округи.

  "Референтури, на відміну від департаментів, мають більш широкі функції - це і інформаційна війна проти ворога, і зв'язки з громадськістю", - сказав він.

  Далі Наливайченко більш детально розкрив особливості роботи референтури. "Цей підрозділ виконує функції спецслужби, але має більший контакт з громадськістю та можливість задіяти позаштатних співробітників не тільки на основі залучення, а й на основі суспільної підтримки, патріотичних заходів та громадського неприйняття всіх проявів сепаратизму", - додав глава СБУ.

  Нагадаємо, в цьому ж інтерв'ю Наливайченко заявив, що в 2012-2014 роках керівництво СБУ та інших правоохоронних органів на 100% складалося з людей, які тепер проходять за статтями "державна зрада".

  Теги : СБУ ОУН налівайченко
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів