СБУ незаконно стежить за нардепом

  10 Травня, 2018 18:49
  Андрій Деркач вважає, що стеження СБУ пов'язане з його заявою в ГПУ стосовно втручання НАБУ у вибори президента США.

  Позафракційний народний депутат Андрій Деркач заявив, що Служба безпеки України з подачі Національного антикорупційного бюро України проводить за ним незаконне стеження.

  На своїй сторінці в Facebook нардеп зазначив, що стеження почалося відразу після того, як він подав заяву в Генеральну прокуратуру стосовно втручання Національного антикорупційного бюро України в вибори президента США в 2016 році.

  "Відразу після цього за мною, моїми помічниками і журналістами "Ера-Медіа" СБУ, з подачі НАБУ, встановила незаконне стеження", – написав Деркач.

  Крім того, він додав, що стеження посилилося після того, як він звернувся до правоохоронних органів з проханням зупинити правопорушення.

  Деркач також написав звернення до голови Верховної Ради Андрія Парубія з вимогою відреагувати на ситуацію, що склалася. У листі він повідомив, що стеження за ним організували директор Харківської територіальної філії НАБУ Юрій Кравченко і начальник управління СБУ в Сумській області Владислав Косинський.

  На думку нардепа, чиновники мстять йому за політичну діяльність, а також за заяву з приводу втручання Бюро у вибори президента в США.

  Нагадаємо, детективи НАБУ мінімум на 15 підприємствах в оборонно-промисловому комплексі країни зафіксували факти, які стали підставою для відкриття кримінальних проваджень.

  Теги : США ГПУ Верховна Рада СБУ НАБУ народний депутат
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів