СБУ і КОРД розігнали силою редут блокадників у Кривому Торці

  13 Березня, 2017 18:02
  Семенченко заявив, що у багатьох активістів на редуті розбиті голови.

  Учасники торгової блокади з окупованими територіями заявили, що їх редут у Кривому Торці силовики розігнали силою.

  Про це повідомив "Штаб блокади торгівлі з окупантами" на Facebook.

  За повідомленням блокадників, редут у Кривому Торці захоплено силами так званої Служби безпеки України та Корпусу Оперативно-Раптової Дії.  У штабі зазначили, що вживають заходів для оборони інших редутів і визволенню незаконно заарештованих.

  Водночас народний депутат та один з організаторів блокади Семен Семенченко на Facebook розповів деталі силового розгону блокади.

  "З редутом зник зв'язок, однак за інформацією, переданою зі штабу, з ранку там з’явилася якась спецгрупа СБУ під командуванням якогось майора Остафчука. Приїхали на БТРах, озброєні автоматичною зброєю, і почали розповідати, що шукають ДРГ і проводять спецоперацію по боротьбі з терористами. Перевірили у всіх документи. Потім спробували вилучити офіційно зареєстровану зброю. Хлопці не дали. Потім з Редутом зник зв'язок", - написав Семенченко.

  Після цього відбулося силове затримання учасників блокади. За повідомленням нардепа, активістів сильно побили, у багатьох з них розбиті голови. Семенченко додав, що особливо сильно били тих, хто назвався учасниками АТО.

  Зараз усі заарештовані знаходяться у відділенні поліції Торецька.

  Раніше повідомлялося, що редут блокади торгівлі з окупованими територіями у Кривому Торці хотіли взяти штурмом невідомі на БТРах. Пізніше заступник голови Нацполіціі України В'ячеслав Аброськін підписав наказ про силовий розгін блокади Донбасу.

  Теги : СБУ Семенченко КОРД розгін блокада донбасу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів