СБУ часів Януковича стежила за послами західних країн

  23 Квiтня, 2015 15:49
  Стеження відбувалося під кураторством російських спецслужб.

  Спецслужби України стежили за акредитованими у Києві послами та посольствами країн Заходу, коли СБУ очолював Олександр Якименко.

  Про це сьогодні заявив глава відомства Валентин Наливайченко, виступаючи на IV Міжнародній науково-практичній конференції "Реструктуризація глобального простору: історичні імперативи та виклики", написав на своїй сторінці у Facebook радник глави СБУ Маркіян Лубківський.

  Також за словами Наливайченка, режим Януковича завдав значної шкоди політиці Східного партнерства через навмисне зволікання з інтеграцією України в європейський простір, порушення зобов’язань у рамках міжнародних договорів та конвенцій.

  З іншого боку, удару Східному партнерству завдала Росія як країна-агресор, яка, нехтуючи всіма нормами міжнародного права, постачала режиму Януковича зброю для боротьби з власним народом. Російські спецслужби ж були залучені режимом для придушення національного протесту.

  До того ж глава СБУ зазначив, що військова агресія Росії проти України диктує необхідність зміни політики Східного партнерства.

   

  Теги : СБУ Валентин Наливайченко стеження
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів