Савченко: РФ краще повернути мене в Україну якнайшвидше і живою

  3 Березня, 2016 20:43
  У своїй промові вона наголосила, що голодуватиме доти, доки Росія не поверне її в Україну.
  Фото з відкритих джерел

  Українська льотчиця, народний депутат Надія Савченко звернулася письмово із останнім словом, яке їй не дали сьогодні виголосити в російському суді.

  Промову українки опублікували на її Facebook-сторінці.

  Зокрема, Савченко наголосила, що не визнає ні провини, ні вироку, ні російського суду, а у разі обвинувального вироку не подаватиме апеляції.

  Російській владі вона заявила, що голодуватиме доти, доки її не повернуть в Україну. За її словами, після набуття вироком чинності у Росії буде не більше 10 днів, аби це зробити.  

  І всі ці 10 днів, як зазначила Савченко, під воротами СІЗО день і ніч стоятиме її сестра Віра. Якщо ж сестру посадять – на її місце прийде матір, а за ними українець за українцем.

  "А отак починаються Майдани! А воно вам потрібно?! Ви ж боїтеся цього як вогню! Тому Кремлю краще повернути мене в Україну якнайшвидше і живою!", - наголосила Савченко.

  Останнє словоЯ не визнаю ні вини, ні вироку, ні російського суду. У разі обвинувачувального вироку - апеляції не буде. ...

  Опубліковано Надія Савченко - Nadiia Savchenko 3 березень 2016 р.


  Нагадаємо, російський суд сьогодні не дав Надії Савченко промовити заключне слово й переніс засідання на 9 березня. Українка ж у відповідь оголосила голодування.

  Теги : Росія суд вирок Надія Савченко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів