Савченко написала Луценку та Денісовій

  11 Квiтня, 2018 17:47
  Нардеп вимагає надати їй можливість здійснювати депутатську, громадську та політичну діяльність.

  Народний депутат України Надія Савченко, яка знаходиться під арештом у слідчому ізоляторі СБУ, звернулась до генерального прокурора Юрія Луценка та омбудсмена Людмили Денісової з проханням надати дозволи на побачення з її офіційними помічниками-консультантами.

  Копії звернень оприлюднила прес-служба нардепа на її сторінці у Facebook.

  Савченко "вимагає надання їй можливості здійснювати депутатську, громадську та політичну діяльність".

  "Для цього звернулася до омбудсмена та генпрокурора з відповідними зверненнями щодо надання дозволу на побачення з її офіційними помічниками-консультантами", – йдеться у повідомленні прес-служби.

  Так, в клопотанні Денісовій Савченко називає своє позбавлення волі "незаконним та упередженим". Нардеп заявляє, що воно перешкоджає її активній політичній та громадській діяльності, здійсненню повноважень народного депутата, зокрема, роботі зі зверненнями громадян та "парламентській роботі".

  Савченко просить дозволів на побачення зі своїми штатними помічниками- консультантами: Тетяною Проторченко, Тетяною Сапсай, Іриною Юзик та Сергієм Калякою.

  В окремому зверненні до Луценка Савченко нагадує йому про період, коли політик був ув'язнений та згодом помилуваний указом на той час президента Віктора Януковича.

  Нагадаємо, раніше Апеляційний суд не задовольнив апеляцію захисників народного депутата Надії Савченко на обраний їй запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, залишивши чинним рішення Шевченківського районного суду Києва, котрий заарештував Савченко на 59 днів – до 20 травня.

  Теги : Юрій Луценко Надія Савченко звернення Людмила Денісова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів