Савченко на засіданні ПАРЄ: Україна платить за спокій Європи своєю кров'ю

  20 Червня, 2016 16:44
  Надія Савченко виступила на пленарному засіданні ПАРЄ.

  У своєму виступі на пленарному засіданні ПАРЄ Надія Савченко зробила ряд важливих заяв.

  "Це порушення прав людини і за це треба відповідати в Європейському суді. Я хочу, щоб всі зрозуміли, що помилувавши мене та інших українців, Путін не робив крок назустріч, а показував свою зневагу", – наголосила вона, згадуючи про те, що була викрадена.

  "Росія, яка підписала Будапештський меморандум,  завдала Україні удар у спину, тому російська делегація не може повернутися в ПАРЄ. Не може повернутися делегація, яка не поважає права людини, не поважає імунітет делегата: так, як це Росія робила зі мною", – підкреслила нардеп, говорячи про можливість повернення делегації РФ до участі в роботі Асамблеї.

  "Зараз Україна стоїть на передовому рубежі вогню. Ми платимо за спокій Європи і за мир у своїй країні своєю кров'ю і життям своїх людей. Я прошу вас підтримати нас у цьому своєю твердою, послідовною, чіткою позицією. Тільки разом ми переможемо", – закликала Савченко європейських парламентарів, оцінюючи конфлікт на Донбасі.

  Крім того, як повідомив у своєму Twitter посол України у Раді Європи Дмитро Кулеба, під час особистої зустрічі Савченко закликала голову ПАРЄ Педро Аграмунта сприяти у звільненні незаконно утримуваних у Росії українців.

  Теги : АТО Савченко Путін Росія Надія Савченко ПАРЄ Україна
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів