Савченко: на Майдані більше розуміла "Беркут"

  5 Сiчня, 2017 11:58
  Нардеп розповіла про своє відношення до спецпризначенців під час Революції гідності.

  Під час Євромайдану народний депутат Надія Савченко більше розуміла дії "Беркуту", оскільки вони виконували наказ. Про це вона розповіла в інтерв'ю радіо "Ехо Москви".

  Савченко дивно відповідала на питання про те, що вона робила на Євромайдані. Нардеп почала акцентувати увагу на тому, що в той час була військовослужбовцем.

  "Я не міліція, я не внутрішні війська. При цьому я завжди залишаюся народом. І моя функція як армії, звичайно ж, захищати народ від зовнішнього ворога. Тобто виходить, народ - це і міліція, і ті люди, які на Майдані", - заявила парламентар.

  За словами Савченко, для неї не було різниці за кого бути, оскільки була людиною системи, але "більше розуміла той же "Беркут".

  "Чому? Тому що у них є наказ. Цього багато хто тоді не міг зрозуміти: Ось, чому вони не з народом? Кинули б це все. А зараз ось армія стоїть і чекає. Ось, чому вони не воюють, так? Але у них є наказ", – додала Савченко.

  Як повідомлялося, Савченко планує провести зустріч у Києві з ватажками бойовиків Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

  Теги : Євромайдан Надія Савченко беркут революція Гідності
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів