Савченко хоче, щоб виклик на допит СБУ вручила їй "наручно"

  13 Березня, 2018 14:55
  У такому разі депутатка обіцяє з’явитися до спецслужби для допиту.

  Народний депутат Надія Савченко вимагає від Служби безпеки України вручити повістку про допит у справі підозрюваного в підготовці терактів у Києві переговорника щодо полонених Володимира Рубана особисто їй в руки.

  Про це йдеться в її листі на адресу глави СБУ Василя Грицака, оприлюдненому 13 березня на сторінці нардепа у Facebook.

  Так, Савченко зазначила, що офіційної повістки про виклик на допит особисто не отримувала. А засоби масової інформації, за словами депутатки, не є офіційним і надійним джерелом оповіщення.

  Нардеп стверджує, що про поїздку до Європейського парламенту в Страсбурзі, яка триватиме з 12 по 16 березня, офіційно повідомила перший відділ апарату Верховної Ради, тому, на думку Савченко, вказана інформація була доступна СБУ.

  "У випадку наявності наміру проведення за моєю участю слідчих дій, прошу передати мені наручно виклик на допит в якості свідка до Служби безпеки України, після чого у встановлений законом України триденний термін, згідно ст. 135 КПК України, я прибуду на допит до СБУ", – заявила нардеп.

  Як відомо, про те, що Служба безпеки України викликала народного депутата Надію Савченко на допит у справі Володимира Рубана напередодні заявив генеральний прокурор Юрій Луценко. Однак у партії Савченко заперечили отримання повістки.

  Теги : СБУ Надія Савченко допит
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів