Савченко готова очолити Міноборони

  3 Липня, 2016 12:36
  Надія Савченко заявила про готовність очолити Міноборони та підкреслила, що цивільний суд не має розглядати злочини, скоєні у зоні АТО.

  Надія Савченко в ефірі каналу "112 Україна" заявила про готовність очолити Міноборони – у разі, якщо їй надійде відповідна пропозиція.

  "Перше, що я зробила б, – це легалізувала б ту армію, яка реально ефективна, і відмела все те, що отримує гроші і просто неефективне, так при цьому ще й розвиває корупцію і шкодить армії, яка на передовій", – заявила Савченко.

  При цьому вона підкреслила: в Україні "є капітани, які мають достатньо знань та вмінь, аби командувати бригадою, та полковників і командирів бригад, які можуть працювати у Генеральному штабі. Натомість, зараз українська армія має дуже роздутий штат генералів, і це все гальмує те, що робиться там".

  Крім того, Савченко наголосила: цивільний суд не повинен розглядати злочини, скоєні військовослужбовцями в умовах війни – "Бажано, щоб це був спецсуд, військовий трибунал. Тому що не можна розглядати справи, які відбувалися в зоні АТО як кримінальні. Не може взяти просто цивільний суд і розглядати те, що було зроблено в умовах війни".

  Нагадаємо, раніше Савченко заявила про готовність стати президентом України.

  Теги : Савченко Міноборони Генштаб
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів