САП збирала дані про уряд Гройсмана

  9 Листопада, 2018 12:41
  Таким чином прокуратура вишукує фігурантів кримінальних проваджень через декларації про доходи.

  У серпні 2018 року Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) зацікавилася детальною інформацією про всіх членів Кабінету міністрів України Володимира Гройсмана.

  Про це йдеться в листі заступника керівника САП Володимира Кривенка, який поширив глава експертної організації StateWatch Гліб Канєвський, пише Економічна правда.

  Зокрема, САП просила Кабмін надати відомості про призначених з січня 2016 року по кінець серпня 2018 року виконувачів обов’язків міністрів, перших заступників, заступників міністрів, секретарів Кабміну та їхніх заступників.

  Окрім особистих даних, Спецпрокуратура просила надати номери наказів про призначення й актуальну інформацію, чи ще працюють ці люди на вказаних посадах.

  Прокурори також вимагали інформацію щодо звільнених із вказаних посад осіб впродовж того ж періоду з уточненням підстав й наданням номерів відповідних наказів.

  Такі ж відомості САП просила надати щодо керівників органів центральної виконавчої влади, які не є членами Кабміну, а також їхніх заступників.

  Як припускає Канєвський, таким чином САП шукає фігурантів кримінальних проваджень через подані із запізненням декларації чи зміни до них.

  У прокуратурі такий масовий збір інформації про топ-чиновників пояснили особливостями законодавства, яким "органи прокуратури віднесено до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції".

  Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України заплатить 945 тис. гривень за відеоролики, в яких виправдовується повільність проведення реформ.

  Теги : Кабмін Володимир Гройсман САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів