САП порадила Авакову не розголошувати інформацію заради самопіару

  27 Сiчня, 2017 15:50
  В разі виявлення фактів витоків інформації у Холодницького вживатимуть заходів для притягнення винного до відповідальності.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура заявляє про неприпустимість передчасного інформування про слідчі дії й попереджає про покарання за це.

  Про це сказано у повідомленні на Facebook-сторінці Спецпрокуратури.

  Зокрема, йдеться про ситуацію щодо передчасного інформування громадськості про затримання судді Солом’янського райсуду міста Києва, яке відбулося ввечері 26 січня.

  У відомстві зазначають, що бажання "певних колег-правоохоронців" якнайшвидше проінформувати про затримання, щоб отримати схвальні відгуки у соцмережах, негативно впливає на хід слідства й ставить під загрозу справедливе покарання за злочин.

  Наголошується, що у разі виявлення фактів витоків інформації Антикорупційна прокуратура вживатиме заходів для притягнення винних до відповідальності, зокрема й кримінальної, за незаконне розголошення відомостей досудового розслідування.

  Зазначимо, що про затримання судді Солом’янського райсуду Києва та адвоката-посередника на хабарі в 22 тис. доларів на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

  Теги : Арсен Аваков спеціалізована антикорупційна прокуратура Назар Холодницький
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів