САП не хоче починати розслідувати причетність голови ЦВК до "чорної бухгалтерії" ПР

  12 Листопада, 2016 14:56
  Антикорупційна прокуратура повернула до НАБУ підозру Охендовському в отриманні ним коштів з "чорної каси" регіоналів.

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура повернула до НАБУ проект підозри голові ЦВК Михайлу Охендовському – одному з фігурантів справи про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів.

  Про це повідомляє DT.UA, зазначаючи, що САП повернула підозру до НАБУ з вимогою провести економічну експертизу, "хоча інформації для повідомлення Охендовському про підозру та початку розслідування було цілком достатньо – детективи бюро чітко відстежили, що одна з виплат Охендовському на суму 15 тис. доларів за датою збіглася з днем отримання ним такої самої суми на особистий рахунок, після чого голова ЦВК нібито витратив їх за кордоном".

  При цьому наголошується: комунікація між НАБУ та САП сьогодні здійснюється через Генпрокуратуру – через відсутність в антикорупційного прокурора власної канцелярії, що "в умовах схильності ГПУ до "справоцензурування", матиме свої специфічні наслідки".

  Нагадаємо, раніше Антикорупційна прокуратура повернула НАБУ на доопрацювання підозри у справі т.зв. "чорної бухгалтерії" Партії регіонів.

  Теги : ГПУ Партія регіонів НАБУ Антикорупційна прокуратура цвк Михайло Охендовський чорна бухгалтерія
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів