Санкції з Януковича і К° можуть бути зняті вже навесні – ЗМІ

  2 Сiчня, 2016 09:37
  Скандали в українській верхівці і бездіяльність прокуратури в питанні боротьби з корупцією та притягнення до відповідальності представників режиму Януковича призводять до розчарування деяких європейських чиновників в Україні.
  Фото з відкритих джерел

  Українська влада не доклала зусиль для того, щоб притягнути до відповідальності тих представників режиму Януковича, які після його втечі з країни, залишилися в Україні.

  Про це пише іноземне видання з посиланням на західних посадовців, які займаються Україною.

  "Через те, що Київ не висунув проти прибічників Януковича кримінальних звинувачень, посадовці ЄС заявили, що санкції проти них можуть бути зняті вже навесні", - йдеться в матеріалі.

  Крім того, як стало відомо з владних джерел, наразі вже існують окремі про окремі негативні настрої щодо України в європейських інститутах.

  "Існує стурбованість, що протягом року всі ці люди (представники колишнього режиму на яких раніше було накладено санкції з боку Заходу – ред.) отримають доступ до своїх активів на Заході. Після цього ніхто більше не підтримає санкції повторно. Чимало посадовців ЄС ситі по горло Україною", - наводить слова одного зі своїх анонімних співрозмовників видання.

  Також автор матеріалу звертає увагу на низький рейтинг глави уряду Арсенія Яценюка на тлі звинувачень його самого і його кола в корупції, а також на зростання невдоволення Президентом Петром Порошенком через небажання звільняти Генерального прокурора Шокіна.

  Раніше повідомлялось, що Інтерпол може знову почати розшукувати Януковича.

  Теги : США шокін Порошенко санкції Янукович Арсеній Яценюк ЄС Україна Захід «сім'я» Януковича
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів