Санкції ЄС щодо Клименка знято

  15 Червня, 2016 09:52
  Суд анулював санкції Ради ЄС щодо екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка, ухвалені 14 квітня 2014 року.
  Олександр Клименко
  Олександр Клименко

  Суд Європейського Союзу анулював особисті санкції щодо соратника екс-президента Віктора Януковича, колишнього глави Міністерства доходів і зборів Олександра Клименка.

  Таке рішення суду ЄС, ухвалене 10 червня, оприлюднив сам Клименко на своїй сторінці в Facebook.

  Як відомо, 14 квітня 2014 року Рада ЄС посилила санкції "щодо осіб, відповідальних за незаконне привласнення українських держкоштів".

  Тоді були заморожені рахунки екс-президента Віктора Януковича та його синів, екс-прем'єра Миколи Азарова і його сина, братів Андрія і Сергія Клюєвих, колишнього генпрокурора Віктора Пшонки і його сина, бізнесмена Сергія Курченка, а також екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

  У Генеральному суді ЄС колишні українські політики і олігархи намагаються добитися скасування введених проти них санкцій Брюсселя. У Люксембурзький Суд вже звернулися: Янукович, Азаров із своїм сином Олексієм, брати Клюєви та Курченко.

  Нагадаємо, уряд звернувся до суду ЄС для оскарження компенсації екс-президенту Віктору Януковичу і його синам. Суд ЄС підтвердив початок справи під назвою "Україна проти Януковича".

  Теги : санкції олександр клименко екс-глава Міністерство доходів суд ЄС «сім'я» Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів