Санкції РФ проти України порушують Мінські угоди – ЄС

  22 Грудня, 2015 10:16
  Єврокомісія поклала відповідальність за провал тристоронніх переговорів на Росію.
  Фото з відкритих джерел

  Вина за провал тристоронніх переговорів між Росією, Україною та Єврокомісією з питання асоціації Києва з ЄС лежить на Росії. 

  Про це йдеться в заяві Єврокомісії, опублікованій 21 грудня.

  "Протягом всього процесу (переговорів – Ред.) ЄС був уважний до претензій Росії і висував пропозиції щодо практичного вирішення проблем без внесення поправок до DCFTA (Договір про зону вільної торгівлі – Ред.). Попри те, Росія висунула вимоги, що не були обґрунтовані чи не могли бути прийняті, оскільки не відповідали нормам СОТ або ЄС", - йдеться в заяві.

  Крім того, в Єврокомісії наголосили, що рішення Москви про зміну торгового режиму з Україною суперечить умовам Мінських угод та заявили, що санкції Росії проти України є елементом політичного тиску: "Указ президента Путіна від 16 грудня 2015 року, що припиняє дію норм зони вільної торгівлі щодо України, додав елемент політичного тиску і суперечить умовам, позначеним в Мінських заявах щодо участі у тристоронніх переговорах".

  Як відомотристоронні консультації між Україною, Росією та Європейською комісією стосовно  запровадження всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС завершились безрезультатно.

  Нагадаємо, 16 грудня Президент Росії Путін підписав указ про припинення з 1 січня 2016 року дії договору про зону вільної торгівлі з Україною.

  Теги : Росія мінські домовленості Єврокомісія ЄС Україна тристоронні переговори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів