Санкції Порошенка проти РФ є окозамилюванням – журналіст

  16 Квiтня, 2018 15:18
  Російські нібито підсанкційні компанії продовжують вільно продавати свою продукцію в Україні завдяки підміні у документах.

  Президент Петро Порошенко, аби не вдарити лицем у багно, мусить слідом за США запровадити санкції проти російських компаній та бізнесменів. Однак українські санкційні списки є звичайним окозамилюванням.

  Про це повідомив журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці у Facebook.

  За його словами, Порошенко насправді вводить усіх в оману, створюючи подібні списки, адже ці начебто підсанкційні російські підприємство продовжують вільно продавати свою продукцію в Україні.

  Як приклад він навів автозавод КАМАЗ, який постачає шасі міноборони РФ для "Смерчів" і військових транспортних авто. Цей завод нібито під санкціями з 2015 року, але при цьому вільно постачає свою продукцію на український ринок.  Пояснення цьому, наголошує Дубінський, дуже просте. Санкції застосовані до ПАТ "КАМАЗ" за адресою: РФ, м. Набережні Челни, ПРОВУЛОК Автозаводський, 2. А закуповують "українські бариги" товар у АТ ЗТК КАМАЗ, адреса якого – РФ, м. Набережні Челни, ПРОСПЕКТ Автозаводський, 2.

  "Ось так, завдяки підміні проспекту на провулок ніякі санкції на КАМАЗ не діють. Чому? Тому що одним із ключових партнерів автозаводу в Україні є австрійська компанія JB PARK, на яку оформлений особистий літак Порошенка", – додає журналіст.

  Нагадаємо, Рада національної безпеки і оборони України ще має вирішити, чи варто застосовувати до Росії санкції, котрі США запровадили ще тиждень тому.

  Теги : Порошенко Петро Порошенко санкції проти росії Олександр Дубінський
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів