“Самопоміч” та “Батьківщина” хочуть віддати Пилипишину Нивки під забудову

  25 Листопада, 2016 12:37
  Політсили проголосували за план забудови, який наразі оскаржується в суді.

  У Київраді депутати від “Самопомочі” та “Батьківщини” проголосували за дозвіл одіозному екс-голові Шевченківської РДА Віктору Пилипишину забудувати 61 га землі на Нивках.

  Про це повідомляє активіст боротьби проти незаконних забудов у Києві Володимир Тищенко у Facebook.

  За його словами, 24 листопада на земельній комісії Київради члени земельної комісії від Самопомочі (Р.Марченко) та Батьківщини (Т.Меліхова, В.Старовойт, С.Римаренко) одноголосно підтримали два відповідні проекти рішення Київради.

  У разі їхнього ухвалення сесією, це дозволить розпочати масштабну забудову згідно незаконного детального плану території, який зараз оскаржується в суді.

  Нагадаємо, у червні цього року Київрада прийняла детальний план, згідно з яким Пилипишину дозволяється забудувати землі вкраденої ним раніше овочевої фабрики багатоповерховою забудовою, попри те, що це суперечить Генеральному плану столиці.

  У жовтні нардеп Юрій Левченко подав позов на це рішення Київради. Він стверджує, що понад 50 багатоповерхівок заплановані до спорудження на території, непридатній для таких цілей. Це негативно вплине на функціонування комунальної інфраструктури мікрорайону, а також призведе до ще більших заторів через відсутність належних доріг.

  Теги : Київ Батьківщина Самопоміч незаконна забудова Київрада Пилипишин
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів