"Самопоміч" не хоче статусу Донбасу в Конституції

  16 Липня, 2015 10:49
  Лідер політсили Березюк заявив, що "Самопоміч" не голосуватиме сьогодні за постанову змін до Конституції.
  Олег Березюк
  Фото з відкритих джерел
  Олег Березюк

  Зміни до Конституції стали предметом дипломатичних переговорів. Про це журналістам в парламенті розповів лідер "Самопомочі" Олег Березюк,  передає кореспондент UA1.

  "Там (у проекті постанови змін до Конституції - Ред.) є пункт, де окремим законом має визначатися особливий статус Донбасу. Ми це не підтримуємо. Вчора Конституція змінилась двічі. Це  жахливо, що Основний Закон став предметом дипломатичних говорів. Вчора на фракції під час обговорення основним зауваженням до цього всього було те, що Основний Закон держави не має бути інструментом дипломатичних переговорів, шантажу чи ні", - розповів Березюк.

  Він заявив, що "Самопоміч" не голосуватиме сьогодні за постанову змін до Конституції, щоб направити на розгляд Конституційного суду: "Ми не обговорюємо питання голосування за цю Конституцію в такій формі, як вона зараз є. Навіть за внесення в порядок денний фракція голосуватиме проти".

  Нагадаємо, що в середу віце-спікер парламенту Оксана Сироїд у Фейсбуці заявила, що прописати в тілі нової Конституції норму про особливий статус для Донбасу вимагає від України Захід.

  Теги : Березюк Самопоміч особливий статус Донбасу зміни до конституції
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів