"Самопоміч" і "Батьківщина" заявляють про псевдоборотьбу влади з корупцією

  2 Листопада, 2015 12:25
  Лідери політсил прокоментували вручення повісток нардепам у Верховній Раді.

  Голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк та лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко вважають, що спроба вручити повістки народним депутатам є лише псевдоборотьбою влади з корупцією.

  Про це вони заявили в коментарі журналістам.

  Так, за словами Березюка, "чинна влада має домовленість з попередньою владою, щоб відновити це правління". Він сказав, що "не треба кидати димові шашки з псевдоборотьбою з корупцією". Березюк впевнений, що наступні затримання будуть в "Самопомочі".

  Своєю чергою, Юлія Тимошенко вважає те, що сталось на погоджувальній раді, так званим попередженням окремим політикам про необхідність покинути країну.

  "Сьогодні на погоджувальній раді влаштували нове шоу, як ніби для псевдоборотьби з корупцією... Ні для кого не секрет, що це попередження для тих, хто повинен негайно покинути країну. Це фарс, це попередження: покидайте країну, тому що нас затиснули, і ми повинні реально боротися з корупцією. Цей фарс принижує всю країну і Верховну Раду", – сказала вона.

  При цьому ні Березюк, ні Тимошенко не уточнили, кому, крім Вадима Новинського (фракція "Опозиційний блок"), збиралися вручити повістку на засіданні погоджувальної ради.

  Теги : Батьківщина Самопоміч народні депутати вадим новинський повістки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів