Сакварелідзе: В Україні відбувається реванш колишньої влади

    2 Квiтня, 2016 16:39
    Давід Сакварелідзе заявив, що не повернеться до ГПУ, доки представники старої влади мають вплив на роботу органу.

    Екс-заступник Генерального прокурора України – прокурор Одеської області Давід Сакварелідзе в ефірі Шустер LIVE заявив, що в Україні відбувається "реванш "пшонківських сил".

    "Затятий прихильник "русского миру" та апологет сепаратизму в Одеській області Сергій Ківалов, міжнародний хакер Дмитро Голубов, головні контрабандисти Одеської області можуть вирішувати долю заступника Генерального прокурора, намагаються вказати русло, в якому генпрокурору потрібно працювати. Сьогодні є дуже чіткий сигнал, що в країні відбувається повномасштабний реванш колишньої влади", - йдеться в заяві.

    Крім того, Сакварелідзе наголосив: "Якщо ми сьогодні не говоримо про ідеологічні зміни всього правоохоронного сектору, і прокуратури в тому числі, якщо керівництво прокуратури залишається в болоті, то я ніякого свого місця там не бачу, так само, як і жодного порядного ідеаліста, якого просто "з'їдять", і будуть звільнювати листами Ківалова, Голубова та Пресмана".

    Як відомо, 1 квітня Сакварелідзе допитали в ГПУ.

    НагадаємоВіталій Касько заявив, що проти тих, хто займався справою "діамантових прокурорів", ведеться інформаційна війна.

    Теги: ГПУ сакварелідзе Пшонка Ківалов дмитро голубов
    Коментарі
    1000 символів лишилося
    ТОП МАТЕРІАЛІВ


      Архів