Сакварелідзе: у разі звільнення, Саакашвілі обірве стосунки з президентом

  26 Травня, 2016 17:00
  Голова ОДА не буде зустрічатись з Петром Порошенко, якщо той його звільнить.
  Фото: radiosvoboda.org

  Колишній заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе заявив, що у разі відставки керівник Одеської області Михеіл Саакашвілі більше не буде мати стосунки з Петром Порошенко.

  Про це повідомило видання "Східний Дозор".

  Під час зустрічі з харківськими юристами Сакварелідзе розповів, що в перспективі Саакашвілі буде активно займатися політичною партією.

  "Так, Міша і досі в Одесі. Але я вважаю, що це довго тривати не може. Все-таки в перспективі він буде активно брати участь у цієї партії ("Рух за очищення" – ред.), - запевнив Сакварелідзе. - Якщо Міша піде від президента, то він піде до кінця. Тобто, не буде якихось підкилимних нічних зустрічей в Адміністрації або за Адміністрацією, пошептуваньдоговорняків і так далі. Це буде справжня, ділова, радикальна, орієнтована на конкретні рішення проблем Партія, а не просто "збіговисько істеричних людей, які будуть впроваджувати нові стандарти".

  Нагадаємо, раніше Сакварелідзе повідомив, що глава Саакашвілі буде одним з ідеологів нової партії, основу якої складуть представники "Руху за очищення".

  Теги : Саакашвілі сакварелідзе Петро Порошенко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів