Сакварелідзе: Шокін заявив, що до останнього стоятиме за "діамантових прокурорів"

  3 Квiтня, 2016 09:55
  Сакварелідзе розповів про свою останню розмову з Шокіним.

  Екс-заступник генпрокурора Давід Сакварелідзе в інтерв'ю Ліга.net заявив, що востаннє спілкувався з Шокіним телефоном в день акції під ГПУ на підтримку його команди, яка розслідувала справу "діамантових прокурорів".

  "Остання наша розмова. Він подзвонив мені в день акції під ГПУ і запитав, як це розуміти. Я питаю: а як мені розуміти, що ви так чините з нашими хлопцями? Ви генеральний прокурор, а ведете особисту вендету - це я говорю не по-прокурорськи, а по-чоловічому. Він мені відповів: було б по-чоловічому, якби ти сам пішов і представляв обвинувачення в суді. Я кажу: це моя особиста справа, ви призначте моїх хлопців, а я вирішу", - зазначив Сакварелідзе.

  Він наголосив: "Далі пішла така розмова: ти ж знаєш, там 15 вакансій слідчих. Так призначайте, кажу, я направив вам рапорти ще місяць тому, а ви їх дали на перевірку тій самій службі безпеки, яка 8 місяців шантажувала моїх хлопців. І вони повинні перевірити, наскільки хлопці придатні до служби. Щоб ви знали, ця ж служба безпеки потім публікувала їх фотографії в купальниках і з випускних балів".

  Крім того, Сакварелідзе підкреслив: "А закінчилась наша розмова з Шокіним наступним чином. Я сказав, що у нас з ним є спільна риса характеру: ми до кінця стоїмо за своїх. Він сказав: так, саме до кінця. Ти - за своїх, я - за своїх, маючи на увазі, напевно, діамантових прокурорів".

  Нагадаємо, Сакварелідзе заявив, що не повернеться до ГПУ, доки представники старої влади мають вплив на роботу органу.

  Теги : ГПУ шокін сакварелідзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів